יום רביעי, 17 באוגוסט 2011

גאה להציג..

לפני כמה חודשים כתבתי רשומה בנושא: מורה מקוון - בניית יחידה מקוונת במסגרת הדרכה".


אני גאה לשתף ביחידה שלי שעלתה לאוויר בנושא "מפות עתיקות" במסגרת תחום דעת מולדת, חברה, אזרחות, גאוגרפיה.


לחצו להעברה ליחידה עצמה

 


3 תגובות:

 1. שלום אלה, שמי ניר רווה ואני סטודנט לתואר שני במרכז ללימודים אקדמיים. אני כותב כאן במסגרת מטלת בלוג של מר מתי אלפר, אך בלי קשר הבלוג שלך "עושה חשק" לפתוח לי בלוג משלי. לא יצא לי הרבה בחיי "האינטרנטיים" לראות בלוגים, ולאחר חיטוט בבלוג שלך אני חושב שיש משהו נפלא במדיום שמאפשר לאדם לחלוק את מחשבותיו, להביא לידי ביטוי את הרצון לכתוב שכנראה מקנן בחלקנו ואפילו הס מלהזכיר קצת לעשות את המקום "הזה" טוב יותר. אז....תודה
  ניר

  השבמחק
 2. אלה שלום,
  אני רויטל טולדו, סטודנטית במינהל החינוך, לומדת במיכללת האקדמית באור יהודה כותבת אליך במסגרת מטלה בקורס תקשוב ולמידה של מתי אלפר.
  לא ניתקלתי בתופעה של התאמה בין תוצאות חיפוש לפרופיל של אותו אדם שמאופיין על ידי מנועי חיפוש. כאשר אני מחפשת מושג כל שהוא, תוצאות החיפוש זהות לתוצאות המקורבים אלי. יחד עם זאת גולשים המודעים לאפשרות זאת יכולים לנטרל אותה על ידי חיפוש מעמיק יותר.
  בברכה, רויטל

  השבמחק
 3. כשהייתי סטודנטית לתואר שני בספרות אנגלית עזרתי למרצה שלי להקים אתר שלם לקורס שלה ולהעלות את כל הביביליוגרפיה לשם. זה היה מעולה וחסכני ושרת את כולם נאמנה. עם מפות זה בכלל מעולה כי לא צריך יותר להתעסק עם מפות ישראלמנייר, שמתקמטות ונקרעות בקיפולים.

  השבמחק